Kurumsal

İkizler Kalıp

Her şey üç kardeşin kendilerine olan inancıyla başladı. Köklü geçmişlerinden aldıkları üretim mirasını gelecek kuşaklara aktarmanın sevdasıyla yürüdüler. Sac Metal kalıbı üretiminde ülkemizde sektörünün öncülerinden olan ve 20 den fazla ülkeye ihracat yapmanın haklı gururunu yaşayan İkizler kalıbın üretim temelleri 1975 yılına dayanmaktadır.2005 yılından itibaren AR-GE çalışmalarına hız veren İkizler kalıp sera sektörüne yaptığı yatırımlarla Türkiye ve yurtdışındaki Sera firmalarının en önemli partnerlerinden birisi olmuştur.

Üretmiş olduğu Sera Havalandırma ve bağlantı ekipmanları dışında müşterileri için özel kalıplar da tasarlayarak bilgi birikimini her geçen gün arttırmıştır . İkizler Sera hassas üretime dayalı yüksek teknolojili CNC tezgahları ve eksantrik- hidrolik presleri ile sera alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.Bu sayede çiftçimizin teknoloji ile birlikte büyümesi hedeflenmektedir.

Müşterilerin istek ve beklentilerini karşılamak amacı ile AR-GE ve proje çalışmalarında CAD-CAM destekli Solidworks programı ile tasarlanmış kesme, bükme, sıvama, progresif kalıp imalat metotları ile müşterilerine istenilen hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

İkizler Kalıp
İKİZLER KALIP

Kilometre Taşları

1975

Firmamız İkizler Kalıp olarak üç kardeş tarafından kuruldu.

2005

Ar-Ge çalışmalarına hız verildi ve Sera sektörü ile ilgili atılımlar yapıldı.

2010

İkizler Sera markası kuruldu. Türkiye ve yurt dışı ülkelerdeki sera firmalarının en önemli partnerlerinden biri haline geldi.

2019

Akıcı ve kullanışlı arayüz tasarımı ve modern görünümüyle İkizler Kalıp yeni web sitesi yayın hayatına başladı.

2020

Her geçen gün büyüyen firma 20’den fazla ülkeye ihracat yapabilecek kapasiteye ulaştı.

2023

İkizler Sera, kurulduğu günden bu yana çağdaş üretim metotları kullanarak kaliteli, yenilikçi ürünleri ve yepyeni web sitesi ile hizmet etmeye devam ediyor.

üretim yapan

büyük bir aileyiz!

20

Ülke

46

Yıllık Tecrübe

6000

M2 Kapalı Alan

80

Çalışan

75+

CNC ve Kalıp

Sac Metal kalıbı üretiminde sektörün öncülerinden olan ve 20 den fazla ülkeye ihracat yapan İkizler kalıbın üretim temelleri 1975 yılına dayanmaktadır.

Bize Ulaşın

2